CZY Twoje leczenie depresji jest nieskuteczne?

Sprawdź, jak przekroczyć lęk przed nawrotem depresji, bezsilność i inne ograniczenia, by odzyskać wpływ na siebie, poczucie własnej wartości i odważnie rozpocząć realizację spełnionego życia!

Zapisy do Akademii Bezwarunkowej Miłości zostały zamknięte

Dodaj się na listę oczekujących, aby dostać informację o ponownym otwarciu zapisów!

Jeśli i Ty marzysz, by koszmar depresji i perspektywa jej nawrotów stały się przeszłością, to zapoznanie się z moim podejściem będzie dla Ciebie dobrze zainwestowanym czasem. Nie czytaj jednak informacji z tej strony, jeśli przyzwyczaiłeś się do roli chorego i pasuje Ci postawa osoby bezradnej, która nie czuje, że może ją spotkać w życiu coś dobrego i dlatego zamyka oczy na wszelkie proponowane jej możliwości zmiany! 

Kochani! Naprawdę ufam, że jest we mnie dość pokory  i zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy są gotowi, by poznać zupełnie inną perspektywę w podejściu do leczenia depresji. Dlatego, jeśli jesteś osobą, która bezkrytycznie wierzy księdzu, lekarzowi i nauczycielom, z założenia że to osoby światłe, wiedzące i rozumiejące więcej, to poniższe informację mogą Cię wprawić w osłupienie albo nieco zdziwić!

Przestrzegam, CZYTASZ DALEJ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Czas już mocno i wyraźnie zakomunikować to, co wiele osób wyczuwa, ale jasno nie nazywa.

MEDYCYNA NIE RADZI SOBIE Z WYLECZENIEM NAS Z DEPRESJI i faktem jest, że dotychczasowy model jej leczenia oparty na farmakoterapii jest niewystarczający. Niestety leki antydepresyjne nie leczą depresji, ale tłumią jej objawy i w dodatku generują skutki uboczne. Osoby poszukujące pomocy decydując się na ten model leczenia, muszą mieć świadomość, że leczenie objawowe nie jest równoznaczne z wyleczeniem. W konsekwencji nie daje szansy na pełne uzdrowienie, co najwyżej skutecznie utrzymuje nas w procesie leczenia i w roli pacjenta.

DLATEGO, MY OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM DEPRESJI musimy zrozumieć, że aby z niej wyjść, TRZEBA WZIĄĆ SWOJE ŻYCIE  W SWOJE RĘCE, STAĆ SIĘ ODPOWIEDZIALNYMI I ŚWIADOMYMI KLIENTAMI, AKTYWNIE UCZESTNICZĄCYMI W PROCESIE ZDROWIENIA PODEJMUJĄC SIĘ PRACY NAD SOBĄ I SWOIM ROZWOJEM.

 I w tym celu stworzyłam

AKADEMIĘ BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI

Czytasz dalej, SUPER! To znaczy, że jesteś zainteresowany innym podejściem i chcesz sprawdzić czy to, co proponuję w AKADEMII BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI jest tym, czego właśnie potrzebujesz. Tak, w Akademii jest przestrzeń na zupełnie nowe oddziaływania, adekwatne do współczesnej wiedzy i wykraczające poza ramy akademickiej psychologii.

Program Akademii Bezwarunkowej Miłości bazuje na autorskim, rozwojowym modelu skutecznego wyjścia z depresji, wg metodologii Unconditional Love System. Jest to system oparty min. na rozwoju poziomów świadomości wg Davida R. Hawkinsa, dr nauk medycznych, znanego psychiatry, klinicysty, nauczyciela duchowego i wykładowcy. , Pamiętaj, aby skutecznie wyjść z depresji musisz ZMIENIĆ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ i wyjść z niskich energii.

Jest to kompleksowe podejście, w którym czerpiemy z zasobów Twojego ciała, umysłu i perspektywy duchowej, dzięki czemu 3-krotnie zwiększamy możliwość oddziaływań w porównaniu do czerpania tylko z modelu biologicznych uwarunkowań przyczyn depresji.

W tym modelu pracy rozwojowej zebrałam całą swoją wiedzę, doświadczenie 15 lat pracy w zawodzie psychologa i praktykę zarówno pracy z klientami, jak i doświadczenie własnej, niełatwej drogi wyjścia z depresji, kiedy psycholodzy, psychoterapeuci bezradnie skapitulowali wobec „mojego przypadku”. A dzięki temu, że „bieda matką wynalazków” i musiałam stać się dla siebie samej najskuteczniejszym „pomagaczem”, stworzyłam system pomocy, który z sukcesem zastosowałam najpierw u siebie. Dziś, z czystym sercem dzielę się tym z innymi w Akademii Bezwarunkowej Miłości.

Dodaj się na listę oczekujących, aby dostać informację o ponownym otwarciu zapisów!

Co ważne, nie jestem jedyną osobą, która wypracowała skuteczne metody pracy. Oprócz Kiełpińskiej, masz jeszcze  Katie Byron, Beatę Pawlikowską i inne osoby, jakie dzielą się trudnym doświadczeniem przebytej depresji i które transformowały to w większe, rozwojowe doświadczenie. Jesteśmy realnymi osobami, które mają konkretne wyniki przemawiające za tym, że da się z tego wyjść!

Ale czy Ty osiągniesz takie efekty, to już zależy od tego, co zdecydujesz się dalej zrobić ?

Zauważ, że żadna z nas nie ograniczyła poszukiwania pomocy do farmakoterapii. Przeciwnie, mocno wykroczyłyśmy poza ramy medycznego modelu leczenia, nie dając wiary temu, że tabletka „zrobi za nas” szczęście, zdrowie czy spełnione życie.

Bądźmy realistami! Każdy z nas ma do wykonania swoją PRACĘ ROZWOJOWĄ i im wcześniej ją rozpoczniemy, tym szybciej zobaczymy upragnione EFEKTY!

Dlaczego to jest tak ważne, aby już dziś iść w kierunku rozwojowym?

Obecnie szacuje się, że na całym świecie osób chorujących na depresję jest około 350 mln.  W samej Polsce jest to około 1.5 miliona i oczywiście mówimy tu o osobach, które poddały się leczeniu i nie ma w tym ujętych danych statystycznych tych osób, które nie korzystają z pomocy specjalistycznej.

Także prognozy dotyczą zachorowalności w najbliższych latach nie są optymistyczne. Wg Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), depresja jest na czwartym miejscu wśród najpoważniejszych problemów zdrowotnych współczesnej ludzkości. Zaś w 2020 r. będzie ona drugim schorzeniem, najbardziej obciążającym nas w wymiarze społecznym i ekonomicznym, zaraz po chorobie niedokrwiennej serca. W 2030 r zajmie miejsce pierwsze!

Ewidentnie zachorowalność na depresję ma tendencję wzrostową i to paradoksalnie w momencie tak dynamicznego postępu i rozwoju na całym świecie! Czy to nie budzi zdziwienia?

Do tego problem zachorowalności nie jest jedyny a być może nawet większym problemem jest fakt występowanie NAWROTÓW DEPRESJI.

Statystyki naukowe podają, że  od 50 do 80% osób, które przynajmniej raz w życiu doświadczyło depresji, zmierzy się z nią ponownie. Natomiast przy każdym kolejnym nawrocie wzrasta ryzyko następnego. Czyli po wystąpieniu drugiego epizodu depresji  mówimy o 70 %, a  po wystąpieniu trzeciego epizodu aż  90% osób jest w grupie zwiększonego ryzyka nawrotem.

Czy chcesz pozwolić na to, by utrwalenie tendencji depresyjnych, kolejne nawroty determinowały resztę Twojego życia odbierając Ci szansę na realizacje marzeń?

A może nie godzisz się na taki los i świadomie SZUKASZ INNYCH ROZWIĄZAŃ?

Dlatego jeśli:

jesteś już po pierwszym epizodzie depresji i nie są Ci obce antydepresanty, ale szukasz rozwiązań innych, niż leczenie farmakologiczne,

zastanawiasz się, jak bezpiecznie odstawić antydepresanty i przestać żyć w lęku, że ten koszmar wróci,

albo boisz się depresji poporodowej, lub

masz dość ograniczania przez nawroty depresji i wiesz, że musisz działać już dziś, by na jesieni i w zimie uchronić się przed złym stanem!

To AKADEMIA jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Czym jest Akademia Bezwarunkowej Miłości?

 

Jest to 9-cio miesięczny program mentoringowo, terapeutyczno – coachingowy,  który da Ci pewność, że masz zdolność do kierowania  swoim życiem, aby było ono spokojne, spełnione a nawet radosne.

Pożegnasz depresję raz na zawsze, a Twoja skuteczność w wyjściu z choroby będzie widoczna w zamanifestowaniu nowego życia i takiej wersji Ciebie, która umie realizować swój potencjał i żyć na miarę swoich możliwości, odważnie sięgając po to, co jest pragnieniem Twego serDucha!

Akademię Bezwarunkowej Miłości realizuję wg metodologii UNCONDITIONAL LOVE SYSTEM, czyli systemu pomocy składającego się z 9 modułów podzielonych na 2 etapy PROCESU.

Pierwsze 6 miesięcy to część mentoringowo – terapeutyczna, dzięki której osiągniesz równowagę wewnętrzną, nauczysz się zarządzać sobą, swoimi emocjami oraz energetyką własnego ciała w praktyce ruchu, z jakiej Cię przeszkolę.

Kolejne 3 miesiące to manifestacja zewnętrzna Twojej transformacji – część coachigowa, w której na solidnych wewnętrznych fundamentach rozpoczniesz budowę swojego spełnionego życia, bez słomianego zapału, ale z bogactwem zgromadzonych zasobów w postaci narzędzi i umiejętności proaktywnego radzenia sobie z każdym wyzwaniem życia.

Podkreślę raz jeszcze, AKADEMIA BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI jest to PRAKTYCZNY SYSTEM POMOCY.

Dlaczego?

Zgodzisz się ze mną, że dziś wiedza jest łatwo dostępna. Ja sama mogłabym Ci napisać kolejny poradnik i tam  przekazać cały ten system w formie książki. Jednak wiem, że nie byłoby to tak skuteczne ponieważ EFEKTYWNOŚĆ TEGO PROGRAMU zależy nie tylko od zgromadzonej przeze mnie wiedzy, ale od pomocy TOBIE w jej konkretnym  jej WDROŻENIU.

Ważne jest też to, byś miał możliwość przejścia tej drogi z kimś, kto zna czyhające na Ciebie pułapki i potrafił przekroczyć ograniczenia, z jakimi Ty jeszcze się mierzysz.  Dlatego w Akademii Bezwarunkowej Miłości  dzielę się mądrością swojego  doświadczenia wyjścia z depresji bardzo otwarcie, by wskazując na trudności z jakimi i ja się mierzyłam, pokazać Ci jak je przekroczyć i że TO MOŻLIWE!

Nie jestem jednak żadną bohaterką ani supermenką. Proszę nie twórz sobie tego typu wyobrażeń na mój temat. Jestem zwyczajna. JESTEM TAKA JAK TY. Nie jestem od Ciebie lepsza, mądrzejsza i Ty nie jesteś ode mnie gorszy czy głupszy!  Wierzę, że wszyscy jesteśmy Jednością i nie mam potrzeby bycia dla Ciebie guru czy inną osobą, jaką postawisz na piedestale.

Ale jeśli uwierzysz mi, że potrafię Cie wziąć za rękę i przeprowadzić przez ten PROCES TWOJEJ ZMIANY NA LEPSZE, bo sama wiem co to znaczy upadać i jak bardzo ważne jest, by za każdym razem mimo wszystko wstać i iść dalej, to będę prze szczęśliwa i spełniona, kiedy podejmiesz decyzję o udziale w Akademii.

To jest moje zadanie – pokazanie Ci systemu pracy i pomoc w jego wdrożeniu,  dzięki czemu będę mieć pewność, że to co robię ma GŁĘBOKI SENS, większy aniżeli liczenie zer na koncie bankowym. Wartością dla mnie jest wzrost naszej Wspólnej Świadomości i czynienie tego świata lepszym, przez pomoc Tobie w byciu lepszą wersją siebie niż ta, którą być może dziś obserwujesz w lustrze i na jaką się nie godzisz!

Wierzę w Ciebie i Twoja Moc do jakiej ufam, razem dotrzemy i transformujemy ją w owoce pełnego Miłości Życia, gdzie jest miejsce na Radość, Szczęście i Satysfakcję z siebie!

Czas na konkrety, czyli co osiągniesz dzięki zaangażowaniu się w Akademię?

Już w ciągu pierwszego miesiąca wyjdziesz z bezsilności i braku nadziei, a narzędzia jakie będę Ci przekazywała każdego dnia i wdrażane przez Ciebie podczas codziennego treningu pracy z ciałem, umysłem i duchem, pozwolą Ci realnie ODZYSKAĆ WPŁYW NA SIEBIE.

Dostaniesz całkowicie indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, sytuacji życiowej i etapu wychodzenia z depresji PLAN TERAPII I ROZWOJU na całe 9 miesięcy, jaki będzie kwintesencją obserwacji Twoich postępów każdego dnia i mojej analizy zgromadzonej o Tobie wiedzy, poprzez kwestionariusz konsultacji wstępnej, testów, bezpośredniej konsultacji 1 : 1 przed rozpoczęciem programu i po miesiącu jego trwania.

Dowiesz się, dlaczego KONTAKT Z EMOCJAMI w przeciwieństwie do ich tłumienia antydepresantami jest tak KLUCZOWY w skutecznym wyjściu z depresji i nauczę Cię jak to zrobić w praktyce.

Wyposażę Cię w narzędzia skutecznego radzenia sobie z trudnymi emocjami, nauczę Cię procesu zdrowego wybaczenia tak, że samodzielnie będziesz mógł go stosować i praktykować nawet po zakończeniu Akademii.

Dowiesz się jaki jest Twój indywidualny wzorzec reagowania na sytuacje trudne i zbudujesz całkowicie dopasowane do Ciebie strategie radzenia sobie ze stresem, który wcale nie jest przyczyną depresji! Jest on zaledwie bodźcem wyzwalającym Twoją reakcję, a Ty zdobędziesz umiejętności skutecznego radzenia sobie z nim,  dzięki pracy w programie.

Nauczę Cię jak radzić sobie z negatywnym myśleniem i negatywnymi emocjami, jakie trzymają się Ciebie, związane z ukrytą energią, która nie chce odejść, a uwolnioną w ten sposób energię przekierujesz na realizację spełnionego życia wg Twoich wartości i wizji szczęścia, jaką również stworzysz podczas 9 miesięcznej pracy w Akademii.

Nauczysz się jak praktycznie kontrolować wewnętrznego krytyka, a nawet dzięki niemu docierać do ważnych dla Twojego rozwoju informacji i transformować to, co negatywne na to, dzięki czemu będziesz wzrastać

Dostaniesz narzędzia do pracy własnej nad ograniczającymi przekonaniami i zbiór zadań do wykonania, po których nie będzie szans byś powrócił do starego myślenia i niesłużących Ci nieświadomych wcześniej schematów zachowania.

Nauczę Cię, jak rozwijać i chronić potencjał energetyczny, dzięki czemu będziesz mógł bez środków chemicznych wpływać na swój organizm, zarządzając swoją energetyką i korzystając z zasobu własnego ciała, które jest Twoim ważnym zasobem w procesie zdrowienia!

Poznasz najskuteczniejszy proces budowania motywacji wewnętrznej i trwania w wyznaczonych przez siebie celach, pomimo słomianego zapału jaki wcześniej był dla Ciebie tak normalny, że już wyznaczając cel miałeś świadomość, że znów go nie zrealizujesz. To się definitywnie zmieni, bo sięgniemy po głębsze narzędzia i zanurkujemy do mądrości Twojego Ciała.

Będziesz mieć dostęp na Grupie wzMOCnienia do osób podobnych do siebie, którzy chcą tego co Ty i są skłonni wspierać Cię na Twojej drodze wraz ze mną, dzięki czemu możesz całkowicie zapomnieć o poczuciu samotności i towarzyszącej temu bezradności samotnego poszukiwania „czegoś”, co może w końcu zadziała.

Na każdym etapie drogi budowania siebie na Nowo będziesz miał dostęp do platformy kursowej 24 h/ 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie będziesz zależny od mojej dostępności, ale w dogodnym dla siebie czasie będziesz mógł pracować z materiałami, wysyłać mi pytania, na które odpowiem na comiesięcznym podsumowaniu EFEKTÓW Twojej pracy – Webinar. Dzięki temu będziemy non stop monitorowali Twoje postępy i nie pozostawimy Cię samemu sobie, nawet w chwilach naturalnego zniechęcenia, kiedy wydawać Ci się będzie, że nic co robisz i tak nie ma sensu! Tym razem nie wpadniesz w znaną pułapkę depresyjnego myślenia, bo nie będziesz już SAM.

A co najważniejsze przekażę Ci własną metodologię pracy czyli UNCONDITIONAL LOVE SYSTEM, jaki jest efektem 15 lat pracy zawodowej. To jest wiedza, jaką przefiltrowałam przez własne doświadczenie wyjścia z depresji, po to by wybrać tylko takie informacje jakie po wdrożeniu przełożą się na realne efekty. Tobie nie musi to zająć tylu lat, przekażę Ci to w 9-cio miesięcznym procesie Twojej Transformacji, dzięki czemu zaoszczędzisz czas gromadzenia skutecznych narzędzi i wypracowania dla siebie najlepszych strategii radzenia sobie z depresją.

Czy moje metody pracy działają?

Poznaj opinie o mojej pracy tych, którzy już jej doświadczyli i otwórz się na to, co i Ty możesz osiągnąć!

JAK WIDAĆ POWYŻEJ, MOI KLIENCI WYBIERAJĄ ROZWÓJ

I JESTEM GŁĘBOKO WDZIĘCZNA, ŻE MOGĘ IM SŁUŻYĆ SWOIMI UMIEJETNOŚCIAMI!

Wiem jednak, że często ludzie nie inwestują w siebie i rezygnują ze swojego rozwoju wskazując, że jest to „za drogie”. Przyznam się  Ci, że ja sama nie żałuję ani jednej złotówki, jaką wydałam na pomoc sobie i ostatecznie swój rozwój! Mam oczywiście świadomość, że WIEDZA KOSZTUJE, ALE TEŻ DOTKLIWIE PRZEKONAŁAM SIĘ, ŻE NIEWIEDZA KOSZTUJE JESZCZE WIĘCEJ. Mi przyszło zapłacić za swoją „niewiedzę” i nieskuteczność oferowanej mi pomocy blisko 10 lat życia i osamotnienia w WALCE O SIEBIE! 

Dopiero kiedy przeszłam kryzys bycia psychologiem, odrzuciłam programy, jakie nabrałam w toku akademickiej edukacji i zaczęłam sama tworzyć narzędzia pomocy, wtedy niegasnąca we mnie NADZIEJA NA ZMIANĘ, zamanifestowała się w moim życiu. Osiągnęłam to, co i u Ciebie może być „efektem ubocznym” pracy nad sobą: NIEZALEŻNOŚĆ I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA ZBUDOWANE NA WEWNETRZNEJ MOCY, a nie zależności od wsparcia innych czy antydepresantów!

Pamiętaj, czasu życia nikt nie zwróci, pieniądze możesz zawsze zdobyć.

ZAINWESTUJ W SIEBIE i nie trać czasu, który możesz wykorzystać na BUDOWANIE SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA, NA JAKIE KAŻDY ZASŁUGUJE!

Pozostańmy w kontakcie!

zapisz się na  listę oczekujących

Gwarancja

Ponieważ daję Ci również swoją OSOBISTĄ GWARANCJĘ, że jeśli po pierwszym miesiącu pracy w Akademii, pomimo wdrożenia moich zaleceń,  uznasz że taka formuła pracy  nie daje Ci satysfakcji i zdecydujesz wycofać swój udział w kolejnych miesiącach – zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy! Sprawdź 1 miesiąc i DAJ SOBIE SZANSĘ!