Justyna Honorata Kiełpińska

Specjalizuję się w skutecznym wyjściu z depresji, co według mojej metodologii oznacza nie tyle pozbycie się objawów depresji (farmakoterapia), ale dotarcie do jej przyczyny (terapia) oraz zainwestowanie w rozwój osobisty (coaching), by zdobyć zaufanie do siebie i umiejętności radzenia sobie przed jej ewentualnym nawrotem.

Pracuję wg autorskiego systemu integrując narzędzia coachingowe z technikami różnych nurtów psychoterapii, np. poznawczo- behawioralnej, ericksonowskiej, psycho-dynamicznej, Gestalt i NLP oraz podejście oparte na metodzie ustawień systemowych wg Berta Hellingera.

Prowadzę Akademię Bezwarunkowej Miłości – 9 miesięczny program online, dla osób, które chcą skutecznie wyjść z depresji. Stworzyłam narzędzie rozwojowe „One Step” dla tych, którzy leczą depresję, ale nie są zadowoleni z uzyskiwanych efektów. Wystąpiłam z tematem „Depresja Szansą Rozwoju, czyli o skutecznym wyjściu z depresji” na Konferencji „Depresja – Nie daj się!”.

Jestem autorką tomiku „Światło w Mroku”, oraz „Światło w Mroku – MIŁOŚĆ”. Aktualnie pracuję nad kolejną książką i prowadzę pierwszy w Polsce kurs online dla osób, których bliscy są w depresji – Bliżej Bliskich.