JAK SKUTECZNIE WYJŚĆ Z DEPRESJI?

ZAPRASZAM CIĘ NA INDYWIDUALNĄ, SPECJALISTYCZNĄ KONSULTACJĘ, której głównym celem jest wypracowanie planu działania na Twojej drodze w kierunku skutecznego wyjścia z depresji.

Konsultacja ma formę nie tyle indywidualnego spotkania, co całego PROCESU, podczas którego w 100% skupiamy się na Twoich potrzebach i trudnościach wynikających z doświadczenia choroby.

Pozwól, że pokrótce opiszę Ci na czym polega konsultacja, którą Ci proponuję.

 

W całym procesie przechodzimy wspólnie przez 3 etapy.

etap 1

SPOTKANIE 1:1, KTÓRE TRWA 60 MINUT

W trakcie naszego spotkania, oprócz omówienia Twojej bieżącej sytuacji, poproszę Cię o wypełnienie Testu Becka.

Po naszym spotkaniu dodatkowo otrzymasz kwestionariusz z prośbą o jego wypełnienie i wysłanie go do mnie drogą mailową.

etap 2

ANALIZA INFORMACJI, ZEBRANYCH PRZEZE MNIE PODCZAS NASZEJ ROZMOWY.

Wszystkie ustalenia, zebrane w wyniku naszego spotkania (w tym wyniki Testu Becka oraz informacje z kwestionariusza) poddaję wnikliwej analizie i na jej podstawie prześlę Ci wstępną propozycję planu naszej pracy na minimum  3 sesje.

etap 3

Jeśli zdecydujesz się przyjąć moją propozycję, będziemy pracować w oparciu o przygotowany dla Ciebie indywidualny plan, uwzględniający Twoje potrzeby i możliwości.

Na zakończenie pakietu sesji ponownie poproszę Cię o wypełnienie Testu Becka, by ocenić do jakiego stopnia przygotowany przeze mnie proces okazał się skuteczny.

Zachęcam Cię do zapoznania się z poniższym wywiadem z Martą, która opowiedziała jakie udało jej się osiągnąć efekty po miesiącu indywidualnej pracy ze mną:

Dlaczego warto skorzystać Z tej konsultacji?

Nie wiem czy wiesz, ale wielu specjalistów odchodzi od pracy 1:1, na rzecz skalowania ofert. Tym samym moja oferta konsultacji, w której daje CZAS TYLKO TOBIE I masz 100 % mojej UWAGI, to PRAWDZIWA PEREŁKA wśród EXPERCKICH OFERT!  

Co jest jeszcze ważne?  To, co Ci proponuję nie polega tylko na odbyciu jednego spotkania i pozostawieniu Cię dalej samego/samej z problemem. Zależy mi na gruntownym przyjrzeniu się, na jakim ETAPIE jesteś i wskazania Ci możliwości działania. Chcę byś po konsultacji wyszedł/ wyszła z KONKRETEM, co przełamie poczucie bezsilności i bezradności. 

Szczególnie istotna jest dla mnie UCZCIWOŚĆ wobec Ciebie i poznanie Ciebie podczas kolejnych etapów konsultacji, ma  mi umożliwić wskazanie Tobie najlepszych rozwiązań dostosowanych do Twoich zasobów, etapu drogi zdrowienia i oczekiwań od współpracy ze mną. Nie, nie wszyscy przez 3 sesje wykonają wszystko, co jest niezbędne aby w pełni móc się cieszyć z efektów. Chce być uczciwa i nie obiecam tego każdemu. Po to właśnie jest konsultacja – abyśmy mogli wyznaczyć realne szanse pomocy. 

Co jest jednak niezmiernie KORZYSTNE? Jestem być może jednym z niewielu specjalistów, który patrzy długoterminowo na proces wyjścia z depresji i wiem, że krótkowzroczne pozbycie się objawów nie jest jeszcze sukcesem. Patrzę szerzej, dalej…dzięki temu już na konsultacji mogę przewidzieć potencjalne przeszkody i opracować adekwatny na poradzenia sobie z tym, PLAN DZIAŁANIA! 

Natomiast po latach praktyki, nie błądzę po omacku 😉 ale zadaję pytania, które szybciej pozwalają uchwycić sedno problemu!

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem psychologiem z blisko 20 letnim doświadczeniem pracy zawodowej, terapeutą, coachem, a przede wszystkim autorką systemu pracy w zakresie skutecznego wyjścia z depresji.

Jestem też osobą, która usłyszała diagnozę: depresja. Prawdopodobnie tak jak Ty, byłam na etapie życia, w którym zwątpiłam w to, że z depresji można się wyleczyć. Pamiętam to uczucie wstydu, związane z poczuciem bycia „uszkodzoną”, „wybrakowaną”. Pamiętam tą samotność. 

Depresja była moją mroczną towarzyszką, której obecność nie mogłam ignorować, ba ona sama nie dawała o sobie zapomnieć (nawroty)! Dopiero, gdy zrozumiałam, że moja choroba nie jest przekleństwem, ale szansą do rozwoju, zmieniłam sposób w jaki ją postrzegałam i sposób „leczenia”, który przełożył się na oczekiwane EFEKTY !

Moja depresja i chęć poszukiwania skutecznych rozwiązań, by z niej wyjść  sprawiły, że dziś oferuję autorski system pomocy. Ale bardzo wyraźnie zaznaczam, że nie pochyliłabym się nad tym tematem, gdybym to ja najpierw nie była w konieczności znalezienia pomocy dla samej siebie. Dodam z satysfakcją, że dopiero ta formuła pracy pozwoliła mi się uwolnić od nawrotów depresji.

System ten stosuję obecnie w pracy nad skutecznym wyjściem z depresji u moich podopiecznych. Realizując niełatwe zadanie, jakim jest pomoc osobom, które, tak jak ja kiedyś, zmagają się z chorobą długimi latami i tracą nadzieję na wyzdrowienie.

Skuteczne wyjście z depresji, zgodnie z moją metodologią, oznacza nie tylko pozbycie się jej objawów (farmakoterapia), ale dotarcie do przyczyny choroby (terapia) oraz zainwestowanie w rozwój osobisty (coaching), co z kolei buduje zaufanie do siebie i umiejętność radzenia sobie z ewentualnym nawrotem.

Co o mojej pracy mówią Uczestnicy moich programów oraz współprac indywidualnych?

Od stycznia 2019 roku uczestniczyłam systematycznie w sesjach psychoterapeutycznych raz w tygodniu. Nie spodziewałam się, że od razu będą wielkie efekty, jednak po pewnym czasie zauważyłam, że idę na sesję, przegadam 50 minut, zapłacę i nie wynoszę konstruktywnych wniosków. Zorientowałam się w pewnym czasie, że są one dla mnie jedynie sposobem na wygadanie się przed osobą obcą, która jest zobowiązana do tajemnicy i nie obciążam bliskich. Psychoterapeuta ten był już drugim, z którym pracowałam. Przez każdego nie czułam się w pełni zrozumiana. Czułam ciągły dyskomfort, że ktoś kto mnie zna, zobaczy mnie jak idę czy wychodzę od psychoterapeuty – małe miasteczko, ja na stanowisku kierowniczym, rozpoznawana w środowisku. Tak więc ciągle towarzyszył mi dodatkowy niepotrzebny stres. O Justynie dowiedziałam się w maju i w tym też miesiącu odbyłyśmy sesję indywidualną online. Przyznam, że już po kilku minutach rozmowy zauważyłam, że z tej jednej rozmowy wyniosę więcej niż z kilkunastu spotkań z dotychczasowymi psychoterapeutami. Podczas spotkania po raz pierwszy poczułam się w pełni zrozumiana, zobaczyłam przed sobą osobę, która wie o czym mówię – ona doświadczyła wiele uczuć, emocji takich jak i ja, jest nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem. Po raz pierwszy otrzymałam konkretne wskazówki i narzędzia do radzenia sobie z trudnymi dla mnie sytuacjami, które były dla mnie ogromnym wsparciem jakiego dotychczas nie doświadczyłam od żadnego specjalisty. Ta pierwsza konsultacja z Justyną była dla mnie pierwszym krokiem do przodu od kilku miesięcy. Jedno spotkanie online dało mi mega wartość. Środki finansowe, które wydałam na poprzednie spotkania są straconymi. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Justynę jako specjalistę godnego zaufania, który potrafi odmienić życie innych, pomóc odnaleźć prawdziwego siebie. Ale, ale – tylko przy pełnym zaangażowaniu osoby z którą pracuje, decyzją tej osoby, że jest gotowa na zmianę. Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda osoba, która staje na naszej drodze jest z jakiegoś względu w naszej przestrzeni. Cieszę się, że Justyna została postawiona na mojej drodze, dzięki niej zupełnie inaczej podchodzę do sytuacji nadarzających się w moim życiu. Poznałam, Justynę w najtrudniejszym momencie życia i pomogła mi to przejść. Dopiero po ponad 30 latach życia osiągnęłam spokój, pokochałam siebie, nie odczuwam ciągłej frustracji i stresu. Trudno nawet jest mi opisać słowami to w jaki sposób czuję się teraz. A co najważniejsze osoby z mojego środowiska wskazują, że zadziwia je to w jak spokojny sposób podchodzę do wielu spraw, pomimo występujących problemów/trudności. Zauważają zmianę w moim zachowaniu/emocjach jak również wyglądzie zewnętrznym/wyrazie twarzy. Czuję w sobie ogromny spokój wewnętrzny, pomimo tego, że problemów życiowych nie ubywa.

opinia po sesji indywidualnej 1:1

Pierwsza edycja Akademii Bezwarunkowej Miłości zaczęła się dla mnie we wrześniu 2018 roku. Pamiętam siebie, jaka rozbita byłam i jakie uczucia mi wtedy towarzyszyły. Szukałam pomocy na JUŻ. Dojrzałam, żeby wziąć własną  przyszłość w swoje ręce.

Od samego początku, nikt nie obiecywał, że nasza nowa droga będzie łatwa. Sam cel wytrwania i niepoddawania się  9 miesięcy wydawał się bardzo odległy. Nikt nas nie zmuszał do kontynuacji. To od nas zależało jak daleko chcemy dojść (a wiadomo, że meta była tuż za rogiem – nie mogłam po prostu zrezygnować i zostawić kolejnej sprawy niedokończonej).

Dzisiaj jestem tutaj.

Chociaż Akademia zakończyła się parę dni temu, to wiem, że nie jest to koniec mojej drogi. To dopiero początek, ale ja jestem Nową Osobą. I czuję znów  promienie słońca na twarzy 🙂

Dzęki Akademii Bezwarunkowej Milosci moje życie wskoczyło na wlasciwe tory, a ja mogę się nim cieszyc i realizować swoje marzenia.

Czy warto podjąć się pracy nad sobą w Akademii BM – warto, bo rezultaty w pełni wynagradzają czas i wysiłek włożony w swoj samorozwój. Sama nie osiagnęłabym takich efektow w tak krótkim czasie, a wsparcie grupy i wspólna podróż przez te 9 miesięcy dodatkowo ten czas uprzyjemniały. Razem mozemy więcej!

Dziękuję Wszechświatowi, że miałam możliwość pracy z Justyna. Dziękuję również z całego serca Tobie Justyna za wiarę w Nas i wysłuchanie Naszych historii. Mówię w liczbie mnogiej, żeby podkreślić, że praca w grupie była wspaniałym i ubogacającym doświadczeniem. 

Beata

Dzięki mojej wytrwałości, ogromnej gamie narzędzi od Justyny oraz troski z jej strony o Nas uczestników Akademii Miłości 2018, zbudowałam lub raczej odnowiłam przymierze sama z sobą, które jest niezbędne do dalszej drogi samodoskonalenia i miłości w świecie każdego z Nas – tak uważam 🙂 

Poznałam Justynę półtora roku temu kiedy trafiłam na szkolenia „Co mówić bliskiej osobie w depresji”. Później obserwowałam profil Justyny i natrafiłam na grupę „Depresja szansa rozwoju” która prowadzi osobiście Justyna Honorata Kiełpińska. (..) Później wzięłam udział w Akademi Bezwarunkowej Miłości, którą prowadziła właśnie Justyna. (…)

Przeszłam przez 9 miesięcy gdzie nie było łatwo. Z 3 razy rezygnowłam i wracałam, jak bumerang, czułam że mogę coś stracić jeśli nie zostanę do końca i nie żałuję. Cieszę się, że dotrwałam do końca, bo moje życie się zmieniło a jak już wam mowię.
– Justyna dodała mi niesamowitej wiary i pewności siebie
– miałam proces wybaczenie, gdzie wybaczyłam siostrze, nie mam do niej już żalu, ciągle się klocilysmy, nie potrafilysmy się dogadać, teraz jest okej między nami, nie kłócimy się, normalnie ze sobą rozmawiamy a ostatnio nawet poczułam miłość do mojej siostry, aż sama się zdziwiłam ze ja znowu to do niej czuje.
– Justyna uświadomiła mi jak ja robię swój lęk, tak, że przez 27 lat nikt mi tego krok po kroku ze szczegółami tego nie wyjaśnił
– Justyna nauczyła mnie wprawiania się w stan bezwarunkowej milosci dzięki temu na słowa”bezwarunkowa miłość „na mojej twarzy od razu pojawia się uśmiech
– Justyna nauczyła mnie bycia w tu i teraz.

Dlaczego warto być w tu i teraz. Odkąd się tego nauczyłam jestem spokojniejsza, nie wybiegam myślami w przyszłość i nie żyję tym co było. Jestem w chwili obecnej przez to nie układam sobie wczesniej scenariuszy w głowie co będzie, jak będzie, jak się będę czuła.

Wcześniej miałam tak, że jak miałam jakąś sytuacje np. przed podjęciem pracy, zamartwiałam się jak to będzie, jak sobie poradzę, bałam się jak się będę czuła i układałam katastroficzne scenariusze, przez co czułam lęk i zaraz włączały mi się objawy somatyczne i rezygnowałam.
Teraz w mojej głowie panuje spokój, nie robię swojego lęku, przez co zawsze rezygnowałam z różnych decyzji i się wycofywałam.
Teraz czuję spokój, nie nakręcam się.
Dzięki Justynie nauczyłam się być bardziej opanowana, dzięki wiedzy jaką otrzymałam na akademi, przekłada się to na pozytywne relacje z mamą oraz siostrą.
Dzięki Justynie dzięki jej pomocy, uświadomienie mi jak robie swoje lęki, podjęłam statnio decyzję, wiecie jaką,poszlam do pracy(gdzie ostatnio pracowałam 22 lata temu) odważyłam się wyjść poza strefę komfortu, w której byłam tyle lat.
Nie chcę być na zasiłku i tak żyć do końca życia, nie chcę mieć łatki niepełnosprawnej, chciałam w końcu być osobą niezależną, która zarabia na siebie a nie siedzi na czyimś utrzymaniu, pobierając zasiłek z mopsu.

(..)
Dzięki Justynie jestem szczęśliwa.
JUSTYNA
RÓB TO CO ROBISZ I NIE PRZESTAWAJ, BO JESTEŚ W TYM NAJLEPSZA!
(…)
Justyna ma niesamowitą wiedzę, gdzie ja przez 27 lat swojego leczenia, tyle wiedzy co od Justyny nie dostałam i jestem jej za to bardzo wdzięczna, będę do końca życia.
I jeżeli miała bym brać udział w kolejnej akademi to nie zawahałabym się ani przez chwilę.
(…)
Justyna to jest to mój kolejny anioł przekazuje tak niesamowitą wiedzę, która chce się dzielić, żeby nam bylo lepiej, żebyśmy czuli się dobrze, bo sama zmagała się z depresją i z niej wyszła.
Dlatego ja zawsze swojemu prowadzącemu lekarzowi psychiatrze mówiłam, ze pomagać osobom chorym na depresję powinna osoba, która sama przez to przeszła i dlatego czułam, że Justyna ma wiedzę jak się z tym uporać, dlatego jej zaufałam”

Agata

Zapisz się na konsultację już dziś!

15 + 8 =