proces wybaczenia

CZY ŻYJESZ NAPRAWDĘ TU I TERAZ? CZY CZERPIESZ PEŁNYMI GARŚCIAMI Z OBFITOŚCI TERAŹNIEJSZOŚCI? A MOŻE…

Masz wrażenie, że żyjesz w permanentnym poczuciu winy?

Obawiasz się zmian w swoim życiu i jakkolwiek by nie było – czujesz się bezpieczniej, gdy jest jak jest?

Nie doceniasz siebie, widzisz w sobie tylko wady?

Silnie odczuwasz przede wszystkiem negatywne emocje, a następnie je rozpamiętujesz, pielęgnujesz ból i żal?

Masz poczucie, że musisz wciąż walczyć, by zasłużyć na bliskość, miłość?

Czujesz brak, ciągle coś oddala Cię od uczucia czystego szczęścia?

Porównujesz swoją przeszłość do tu i teraz?

Widzisz w tych przykładach siebie?

 

Jeśli choć raz padła odpowiedź:  TAK, to może oznaczać, że ważna część Twojej energii została zablokowana w PRZESZŁOŚCI. Tej odległej, sięgającej dzieciństwa albo w niezakończonych relacjach z dorosłego życia. W konsekwencji odczuwasz żal i złość? Może też pielęgnujesz w sercu poczucie skrzywdzenia, wciąż rozdrapując rany? Jesteś skutecznie zablokowany/ -a w emocjonalnej pułapce, więzieniu przeszłości, która sama niestety nie zniknie.

Wiedz też, że kiedy pracowałam nad stworzeniem INDYWIDULNEGO PROCESU WYBACZENIA wiedziałam już (praktycznie i teoretycznie), że PRZESZŁOŚCI nie zmienimy! To, na co mamy realny wpływ, to pokierowanie Twoją dalszą drogą, działanie w TERAZ dla lepszej PRZYSZŁOŚCI!

Dlatego niezbędne jest  zamykanie rozdziałów przeszłości, by ruszyć z miejsca w kierunku świadomego życia.

Porządkując przeszłość, dasz sobie szansę na spełnienie uśpionych przez lata marzeń i pragnień. Otworzysz się na nowe doznania i odważysz się sięgać po więcej.

Nie rezygnuj z życia, jakiego pragnie Twoje serce, tylko dlatego, że emocje każą stać Ci w miejscu. To Ty decydujesz, czy chcesz im dać prawo głosu.  

Szczęśliwe życie jest w Twoim zasięgu!

Czym jest ono dla Ciebie? Wyobraź to sobie TERAZ.
Jak wygląda?
Co w nim robisz?
Jak się czujesz, spełniając marzenia?

Jeśli umiesz to sobie wyobrazić, to wiedz, że możesz to również osiągnąć! NIE POZWÓL, BY BLOKOWAŁA CIĘ PRZED TYM PRZESZŁOŚĆ! DZIAŁAJ TERAZ!

Zaaplikuj na Proces Wybaczenia.Wypełnij ankietę aplikacyjną, aby umówić się na bezpłatne spotkanie wstępne, które pomoże mi ocenić Twoją gotowość na przejście procesu i pozwoli mi z czystym sercem wypowiedzieć się, jak wiele mogę dla Ciebie zrobić, w Twojej indywidualnej sytuacji. Ty natomiast zyskujesz większą pewność w podjęciu decyzji o skorzystaniu z mojego rozwiązania! 

W miarę nabywania doświadczenia i poszerzania swoich kwalifikacji nabrałam lekkości w wyczuwaniu bolesnej części historii człowieka, którą także w naturalny sposób umiem pomóc przekroczyć, transformować i rozbudzić apetyt na tworzenie nowej, lepszej historii życia.

 

                 Proces Wybaczenia jest moim autorskim projektem,                  a przejście przez niego razem ze mną to zaledwie 2 h!

Zapewniam jednak , że TU NIE CZAS, A MOC… Głębokość transformacji TEGO PROCESU odgrywa kluczowe ZNACZENIE!   

       Jest on oszczędnością wielu godzin tradycyjnej psychoterapii.

Proces Wybaczenia przeprowadzam zdalnie.

Natomiast mimo dzielącej nas – czasem znacznej –  odległości zapewniam w tym procesie niesamowitą „bliskość”. zobacz co pisze Kasia o doświadczeniu tego procesu:

„[…] Pomagasz przejść przez proces wybaczenia w tak bezpieczny, komfortowy sposób, tak jakbyś asekurowała żebym nie zeszła z właściwego kursu, z powiewu który daje siła miłości i nie roztrzaskała się na najbliższe wzniesienia. To jakie dajesz wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, ma się wrażenie że czujesz jak ja – mój ból, lęk – jest wyjątkowe… I chcę się z Tobą tak trwać w tych zmianach. Bo jesteś cała sobą ze mną w danym momencie. […]”

Zobacz efekty wewnętrznego uwolnienia u osób, które proces mają już za sobą:

Proces wybaczania poprowadzony przez Justynę przewyższył moje oczekiwania o niebo.

Jestem dojrzałą kobietą, sporo już w życiu przeżyłam i przerobiłam, jednakże moje emocje niszczyły życie moje i mojej rodziny, a w szczególności moich dzieci. Nie mogę i nie chcę pozwolić na to, żeby ich życie było tak zagmatwane jak moje, więc jeśli mogę coś zdziałać w tym kierunku, wchodzę w to.

Tak było z sesją u Justyny. Wiedziałam od dawna, że wybaczenie ma ogromny wpływ na nasze życie, jednak tama łez, która puściła po sesji, zupełnie mnie zaskoczyła. Byłam raczej sceptycznie nastawiona do twierdzeń, że ktoś lub coś może odblokować moje uczucia. Jednak mój sceptycyzm po sesji uległ totalnej destrukcji. Płakałam nie tylko w czasie sesji, ale jeszcze kilka dni po niej. Nie ma nic piękniejszego jak zapłakać, kiedy człowiek myślał, że zamiast serca ma kamień. Justyna dała mi klucz, który – mam wrażenie – otworzy jeszcze wiele bram. Dopiero teraz dostrzegam, jak mocno jesteśmy wszyscy ze sobą powiązani i jak bardzo poprzez pracę ze sobą potrafimy wpłynąć na nasze relacje z dziećmi czy mężem. To niesamowite, że tak szybko widać korelację między procesem wybaczania, przez który przeszłam z Justyną, a naszym zachowaniem – w moim przypadku w kontaktach z dziećmi. Dziękuję Justynie z całego serca za pokazanie mi tego pięknego procesu, jakim jest wybaczanie i za wspólne przejście przez niego, za otwarcie mi oczu na to jaką ma MOC. Tego nie można do końca opisać słowami, to trzeba po prostu przeżyć.
Sylwia Wiśniewska

Pisze te pare slow bo wierze ze moga Ci pomoc poukladac siebie i Twoje zyciowe sprawy. Sama kiedys przeczytalam opinie osoby ktora przepracowala swoj problem z Justyna i wierze ze nie natrafilam na nia przypadkiem. Justyna pomogla mi odzyskac nadzieje i gdy inny terapeuta powiedzial, ze zrobilam wszystko co moglam, wtedy ona otworzyla dla mnie inne rozwiazania. Byla duzym wsparciem dla mojej poranionej duszy, bo ma ogromne serce i czulosc na krzywde innych ludzi. Nawet na moment nie czulam sie jak jedna z wielu jej klientek poniewaz podeszla do mnie bardzo indywidualnie, wsluchujac sie uwaznie w opowiadania o moich problemach. Swoim zaangazowaniem pomogla mi znow uwierzyc, ze moge byc szczesliwa mimo moich doswiadczen a ‘proces wybaczania’, w ktorym wzielam udzial uwolnil mnie od mysli ze juz ‘nie dam rady’, pozwolil uwierzyc w siebie, odzyskac wewnetrzny spokoj i zrozumiec, ze zycie moze byc dla mnie laskawe, ze tak wiele zalezy ode mnie samej i mojego nastawienia i ze w zyciu trzeba stoczyc walke o to co wazne. Dala mi narzedzia dzieki ktorym latwiej mi walczyc i zrozumiec ze kryzys moze wzniesc nas na wyzszy poziom wrazliwosci i oczyscic serce.

Ania D.

Pralka zadziałała – Po sesji przebaczenia czuje się jak wyprana i odwirowana, w dobrym znaczeniu tego słowa. Zanim trafiłam na ten proces, poczytałam rekomendacje. Sceptycznie podeszłam do tematu. Pomyślałam, że tak, po jednym procesie trwającym kilkadziesiąt minut dostanę amnezji, zapomnę wszystko, wybaczę, dam drugą szansę ? TAK. Tak się stało. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Głos Justyny jest kojący, i to co się stało podczas, nie zapomnę tego. Coś magicznego! zmiany w mojej głowie i życiu, już po jednej sesji. Duży progres a przede wszystkim czyste serce, nowa czysta kartka do zapisania, inne postrzeganie otoczenia. Polecam z całego mojego, wolnego już serca wszystkim którzy tkwią w żalu, smutku bądź niezgodzie z samym sobą i bliskimi. Szkoda życia na takie złe emocje. Dziękuję raz jeszcze Justynie!

„Jak się uwolnić od przeszłości i zacząć nowe, spełnione życie?

Za każdym razem kiedy widziałam lub słyszałam takie lub podobne stwierdzenia, myślałam, co za puste korporacyjne motywacyjne gadki, na każdym kroku próbują zrobić pranie mózgu. Za każdym razem wywoływało to we mnie ZŁOŚĆ. Los albo Ten na Górze chciał żebym trafiła na Justynę, bo pewnie już miał dość tego co robiłam sobie i swoim bliskim.

Do procesu Wybaczenia podchodziłam trochę sceptycznie. Sama sesja była dla mnie też ciężkim przeżyciem i trwała długo. Chyba dlatego, że przez większość życia nazbierałam tyle złych emocji i przeżyć, trzymałam wszystko w sobie. Zmuszenie siebie do przełamania się i powiedzenie WYBACZAM z pełnym przekonaniem i wiarą jest bardzo trudne.

Teraz po sesji jestem pewna na milion procent, że warto to zrobić. Po sesji poczułam ulgę, prawdziwą namacalną ulgę. Teraz jestem spokojniejsza, nie wracam do tego co było, patrzę na bliskich ze świadomością, że są tylko ludźmi i na pewno w ich zachowaniach, słowach i czynach nie ma złych intencji. W gorszych chwilach potrafię się zatrzymać, spojrzeć na wszystko inaczej.

Szczerze polecam PROCES WYBACZENIA z Justyną. Naprawdę to jest coś, co działa. Dziękuję z całego serca Justyna, robisz niesamowity kawał dobrej roboty dla ludzi.”

„Moje życie przed PROCESEM WYBACZENIA było płaskie, puste, bez smaków i zapachów, żyłam obok, pełna frustracji, żalu, rozpaczy, braku nadziei na poprawę.

Moja dusza była obolała a moje ciało tym bardziej. Życie nie było już ważne, było za ciężkie, straciło wszystko co było dla mnie ważne.

Trwałam w próżni, w niebycie po to, żeby zasnąć na nowo każdego wieczoru.

Bałam się procesu wybaczenia, bardzo. Jednak Justyna stwarza wokół Ciebie oazę spokoju, bezpieczeństwa i miłości. Nie doznasz żadnej szkody. Możesz się wyciszyć, skupić na tym co wylewa się z twojego serca.

Gniew, ból emocjonalny i fizyczny, krzywdy, rozczarowania, frustracje, rany, zaniedbania, brak miłości, akceptacji, porzucenie, lęk, potok łez… dzięki procesowi ściągasz z sobie te ciężary, nie dźwigasz ich dalej.

Już pod koniec procesu czujesz się lżejszy, spokojny, napełniony miłością, czujesz że wróciłeś do sobie.

To co chwilę temu wzbudzało silne emocje teraz nie ma na Ciebie oddziaływania. I zrozumiałam to dzisiaj. Spotkałam koleżankę, ponad 2 lata się nie widziałyśmy osobiście. Ona też pracowała nad wybaczeniem u swojej terapeutki… ale gdy opowiadała o sytuacjach, które przeżyła, które ją zraniły – wylewały się z niej ogromne emocje, poruszenie, ból, rozczarowanie, miała oczy pełne łez.

I przyglądałam się tej kobiecie. I zastanowiłam się co ja czuję, gdy ona opowiada o tym. Czułam spokój myśląc o osobach którym przebaczałam z Justyna, czułam ogromną wdzięczność za to, że mój proces wybaczenia został przeprowadzony prawidłowo.

Czułam, że te emocje nie są już częścią mnie. One już nie wrócą do mnie.

Dziękuję Justyna.

Dzisiaj moje życie ma inny wymiar.

Każdy dzień jest lepszy od wcześniejszego. Jestem dobra dla samej siebie, bo zaczęłam kochać siebie, lubić siebie, akceptować.

Pozbyłam się lęku, nie boję się sprawdzać, próbować, podejmować wyzwania. Teraz mogę wszystko.

Mówię nie, gdy czuję nie.

Poznaje siebie na nowo.

Czuję, widzę i przeżywam każdego dnia wiele rzeczy na nowo. Jakby pierwszy raz.

Wzruszam się z wdzięczności, że było mi dane spotkać Justynę i zrzucić z siebie wszystko co bolesne, trudne i poczuć te lekkość.

Jeżeli w moich przeżyciach widzisz choć kawałek swojej historii, nie zwlekaj.

Ja dalej będę pracować nad sobą, nad tym co nie wspierające, bo chce być szczęśliwa już codziennie. A Ty? „

Na proces wybaczenia zgłosiłam się dlatego, że moja rodzina nie akceptuje mnie taką jaka jestem, tylko akceptuje mnie wtedy, kiedy spełniam ich oczekiwania. Przed procesem „wybaczenie” bardzo mi to przeszkadzało i starałam się bardzo zaspokoić oczekiwania mojej rodziny – czasami, ze szkodą dla samej siebie.

Dziś jest około miesiąca po samym procesie a ja nareszcie, po tylu latach (ponad 30) nie mam potrzeby wracania do starych schematów zachowań i zabiegania u mojej rodziny o akceptację. Częściowo, spodziewałam się takiego efektu. Co mnie jednak bardzo pozytywnie zaskoczyło, to to, ze przy wizycie u rodziny w Polsce (mieszkam na stałe w Irlandii) po raz pierwszy byłam w stanie jasno dać do zrozumienia – jaka jest moja pozycja w pewnej, ważnej dla mnie sprawie i zaakceptować, ze druga strona nie jest w stanie zrozumieć i zaakceptować mojej pozycji. Po raz pierwszy również byłam w stanie, w jasny sposób przedstawić moje stanowisko w zasadniczych, ważnych kwestiach rodzinnych.

W efekcie wszystko to zaowocowało uczuciem wyzwolenia, pewności siebie i spokojnego przekonania, że nie muszę już do tych spraw wracać, że wreszcie mogę „ruszyć do przodu” i żyć teraźniejszością oraz spokojnie patrzeć w przyszłość. Nie wiedziałam, że aż tyle pozytywnych efektów będę miała z tego jednego procesu. Gorąco polecam proces „wybaczenie” prowadzony przez Justynę Honoratę Kiełpińską tym, którzy borykają się z ograniczającymi oraz blokującymi przekonaniami i zachowaniami, a chcą w końcu zacząć żyć swoim dorosłym życiem
Agnieszka Rybczyńska

Słowa nie mogą opisać co przeżyłam podczas procesu wybaczania z Justyna. Poprzez wcześniejsze wprowadzenie do całego ‘przedsięwzięcia’, wydarzyło się coś co na zawsze zostanie w mojej pamieć. Jestem nawet w stanie powiedzieć ze to był trans w którym wyjaśniło się wiele moich zmartwień. Wyczyściłam dusze co do ostatniej komórki. Spojrzałam na świat z zupełnie innej perspektywy.
Justyna bardzo mi pomogła. Z całego serca polecam proces wybaczania wszystkim, którzy borykają się z lekami, złym samopoczuciem, depresją. To jest lek dla naszych dusz!
Anna Tomska

Dziewczyny bardzo chciałabym Wam polecić wspaniała i mega profesjonalna psycholog Justyna Honorata Kiełpińska. Ostatnio zgłosiłam się do niej, ponieważ w pewnych kwestiach sobie nie radzę, a za dużo mam do stracenia. Wczoraj miałam sesję wybaczania. Cały proces bardzo mnie wzruszył pomimo tego, że podchodzę sceptycznie do takich rzeczy. Pewne rzeczy męczą mnie i nie dają spokoju co odzwierciedla się na moim związku. Niestety często rozwiązujemy problemy awantura i ciągłymi kłótniami, a tak naprawdę jeżeli na kimś bardzo nam zależy wystarczy wybaczyć, ale nie tak powierzchniowo tylko wejść w taki stan gdzie poczujesz te emocje i twoje wnętrze będzie gotowe do wybaczania. Byłam bardzo zaskoczona całym procesem, ale muszę przyznać, że poczułam wielka ulgę i lekkość. Justyna jest niesamowitym psychologiem i bardzo ciepłą kobieta. Gorąco polecam

Zawsze byłam osobą, która tłumiła w sobie złe emocje, byłam zmuszona do tego w dzieciństwie, a potem stało się to już nawykiem. Wytworzyła się depresja i cała masa cierpienia z tym związanego. Najbardziej przykrym jednak było dla mnie to, iż pomimo, że wyszłam już z ciężkiej fazy depresji i w miarę radzenia sobie już w życiu zawodowym zauważałam blokadę na nowe, na kreowanie swojego życia, choć ,,najgorsze już minęło,, a często wracałam w myślach do przeszłości i lwia część mojej energii była pochłonięta przez te myśli. Odtwarzając sobie w myślach traumy z dzieciństwa (to było już niekontrolowane) organizm dostawał kolejną dawkę stresu, tak jakby przeżywał wiele razy to samo. Lata terapii, kursy i szkolenia dużo mi pomogły i podnosiły moją świadomość, jednakże poczucie odrzucenia, braku miłości i nieumiejętność ułożenia sobie życia osobistego zakleszczały mnie w moich ranach…Nie mogłam pójść naprzód. Nie uświadamiałam sobie do końca ogromu zranień, które przez wiele lat w sobie nosiłam i też żeby jakoś sobie poradzić wiele wyparłam. Jednak pod wpływem nawet małego bodźca wylewała się ze mnie niekontrolowanie cała masa złych emocji. Widziałam, że mój organizm i układ odpornościowy przede wszystkim był wyczerpany. Wciąż czułam się zmęczona i przytłoczona, pomimo, że jakoś specjalnie nie zarywałam nocy. Chodziłam na msze o uzdrowienie i tam po raz pierwszy usłyszałam, że pomimo moich modlitw, Bóg mnie wysłuchuje i chce udzielić mi łask, ale blokuje Go mój brak wybaczenia… Podjęłam wówczas świadomą decyzję, że chcę wybaczyć, poczułam się tak lekko i wspaniale, ale zauważyłam, że mój ból i złe emocje po jakimś czasie wracają…chciałam wybaczyć, modliłam się, przeczytałam kilka książek o wybaczaniu, ale nadal byłam zablokowana…były lepsze i gorsze chwile, weszłam na drogę rozwoju duchowego i regularnie uczestniczyłam w tych mszach o uzdrowienie.
Potrzebowałam też drugiego człowieka, jego wielkiej miłości, mądrości, cierpliwości i wiary we mnie, że sobie z tym poradzę. Justyna pokazała mi taką drogę na swoim przykładzie. I tak z wielką empatią, otoczyła mnie miłością i zrozumieniem i przede wszystkim z ogromną cierpliwością pozwoliła mi w końcu wydobyć z siebie moje największe demony i rozprawić się z nimi. Jestem jej ogromnie wdzięczna, ze przeprowadziła mnie przez ten proces i zmieniła przede wszystkim moje podejście do tego co się wydarzyło. Dlatego z całego serca polecam, zaufaj doświadczeniu Justyny, pozwól sobie pomóc, zrzuć ciężar przeszłości i ruszaj po lepszą przyszłość!
Justyna bardzo mi pomogła. Z całego serca polecam proces wybaczania wszystkim, którzy borykają się z lekami, złym samopoczuciem, depresja. To jest lek dla naszych dusz!

„Proces wybaczenia, który przeprowadziła Justyna był dla mnie czymś nieprawdopodobnym, czymś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam.

Przed spotkaniem byłam trochę podekscytowana, trochę zdenerwowana, trochę ciekawa, trochę się obawiałam czy będę umiała w to „wejść” i czy nie będzie to dla mnie stracony czas. To czego doświadczyłam przerosło moje wyobrażenie, było nieprawdopodobnym przeżyciem.
Proces ten cudownie wpłynął na mnie, na moja dusze i wypełnił moje serce miłością. Tak naprawdę ciężko opisać, co się dzieje z człowiekiem w trakcie i zaraz po procesie. To czego się doświadcza jest tak niesamowite.
Byłam osobą, która odkąd pamięta tłumiła swoje emocje zwłaszcza te negatywne, osłabiające mnie. To w konsekwencji spowodowało taką blokadę we mnie, że nawet nie wiem kiedy, ale stałam się smutna, bez energii, bez chęci do czegokolwiek. Czułam się strasznie samotna bo wycofałam się z życia towarzyskiego. Wszystko robiłam z automatu, tak aby tylko przetrwać dany dzień i aby zaraz nastąpił kolejny

Proces wybaczenia zmienił moje życie. Przede wszystkim zniknęło prawie całe moje poczucie winy. Po procesie poczułam się lżejsza a zarazem mocniejsza. Moje serce zaczęło się radować z najmniejszych rzeczy, których wcześniej mózg nie zauważał. Wróciła moja chęć do życia. Chęć do dawania i przyjmowania miłości – co dało wielką radość mojemu sercu

Powróciła wiara w siebie i nadzieja na lepsze jutro
Z całego serca polecam proces wybaczenia nawet takim niedowiarkom jak ja. Proces ten spowodował, że potrafiłam zajrzeć głębiej w siebie, w swoją duszę i tam znalazłam to, czego szukałam


Dziękuję Justyna Honorata Kielpinska”

„Z Justyna przeszlam cudny proces wybaczenia mojej mamie. Podczas 2h terapii czulam sie zaopiekowana  ,a  Justyna biorac mnie za reke przeprowadzila mnie przez arkana duchowego i metafizycznego wrecz cudu. Tak nazwalabym to moje doswiadczenie cudem. Byly trzesiawki na samym poczatku procesu,wylalam wiadro lez, a nawet zobaczylam swoimi oczami w moim sercu jasne  promienie rozchodzace sie po nim i biegnace wzdluz calej lewej reki. 
Dokonuje się uzdrowienie Twojego serca – powiedziala Justyna. Poczulam spokoj i ogromna milosc, a caly stres i napiecie odeszlo. 
Jesli chcecie uleczyc swoje serce i uwolnic sie od przeszlosci nie wahajcie sie tego zrobic z Justyna. Jest niezwykle ciepla osoba,o ogromnej wiedzy i zrozumieniu. Jeszcze nigdy nie spotkalam w swoim zyciu psychologa,ktory wspolodczuwa i tak dobrze rozumie swojego pacjenta. 
Justyna poprzez barwe swojego glosu rowniez ( ktory ani na chwile sie nie zmienil mimo,ze ryczalam 2h) nie dala mi odczuc ,ze jestem sama z tym problemem. Czulam sie zaopiekowana i otulona wrecz jej osoba. Ciesze sie,ze spotkalam Justyne na swojej drodze i goraco z serca polecam przepracowanie z nia wszystkiego co nie daje Wam spokoju ani ukojenia.”

Aga

„Przeszlam z Justyną kolejny uzdrawiajacy proces wybaczenia- tym razem proces dotyczacy taty.
Jestem ogromnie wdzieczna Justynie ,ze mnie przez niego przeprowadzila. Podobnie jak przy procesie wybaczenia mamie pojawily sie lzy i mnostwo emocji. Tym razem jednak ujrzalam w swoim ciele  swiatlo rozchodzace sie od stop do glowy. Juz wiedzialam ,ze to dobry znak. To oznaczalo,ze to uzdrowienie. Poczulam ogromny spokoj i lekkosc ,a co za tym idzie wdziecznosc.
Nie odkladajcie spraw wybaczenia na pozniej. Przejdzcie ten proces z Justyna ,a gwarantuje Wam,ze odnajdziecie spokoj.
Justynko przeogromnie Ci dziekuję”

Aga

„Przez 20 lat zylam nieswiadomie w cieniu nieszczescliwie zakonczonej pierwszej milosci w ktorej oktopnie zostalam zraniona i zakonczonej bez mozliwosci odwrotu.
Przez wszystkie te lata przerabialam cale masy terapi, placzu, dolow spowodowanych nieszczesliwym dziecinstwem I wydawaloby sie ze juz wszystko przerobilam, ze najgorsze juz za mna, ale nadal bylam nieszcesliwa. Nikt nigdy nie doszedl I nie nakierowal mnie do faktu skad bieze sie pustka w moim sercu I brak szczescia. Mam meza, dzieci,spelniam sie zawodowo choc moje zycie ciagle nie jest takie jak bym chciala. Powracajace WSPOMNIENIA tej utraconej milosci ciagle wywolywaly ogromny bol I zal w srodku. Wielka dziure bez dna. I dzieki Justynie uswiadomilam sobie co jest przyczyna. Ze w moim przypadk stwierdzenie ‘’czas leczy rany’’ nie zadzialalo.  Choc tak mi sie wydalwalo. Moja rana zosta uleczona dopiero teraz, podczas Procesu Wybaczenia z Justyna. Bylo to wrecz mistyczne, oczyszczajace przezycie. Oczyszczenie I ogromna ulga. Dziekuje Ci Justynko z calego serca. Nie jestes jakims tam kolejnym ‘’terapeutom’’ w moim zyciu- Ale KIMS szczegolnym. Ciepla, przyjazna Osoba z ktora pracujac czuje sie w pelni zrozumiana I pokierowana jak sobie radzic sama ze soba aby osiagnac szczescie.”

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

Kim jestem?

Nazywam się Justyna Honorata Kiełpińska, jestem psychologiem, terapeutą i coachem. Pomagam ludziom, takim jak Ty, w pożegnaniu przeszłości i rozpoczęciu nowego, szczęśliwego życia.

 

Mój Autorski Proces Wybaczenia dał już szansę dziesiątkom osób na odetchnięcie pełną piersią i odzyskanie nadziei na piękną przyszłość. Ten proces jest efektem mojej ponad 19-letniej praktyki zawodowej, zbierania wiedzy i nabywania umiejętności z wielu nurtów psychoterapii. A wszystko po to, by moja wiedza i praktyk dziś przełożyły się jak najlepiej na Twoje EFEKTY!

 

Jeśli chcesz poznać moją ścieżkę zawodową, doświadczenie – sprawdź zakładkę O mnie, gdzie poznasz moje kwalifikacje, zdobywane na przestrzeni prawie 20 lat pracy.                                                                              ps. Dobrze, że w tym zawodzie „zmarszczki” nie są niemile widziane, lecz przeciwnie… ich ilość, jak liczba dyplomów – im większa, tym lepiej. Tak, całokształt doświadczenia zawodowego niewątpliwie ma wpływ na jakość wykonania  tego procesu. Ludzie są różni, czasem warto połączyć tak różne narzędzia by stworzyć indywidualną przestrzeń dla efektu skutecznego wybaczenia, że dziś rozumiem już moją drogę rozwoju zawodowego. Wiem, że przygotowywała mnie ona do tego, co robię TERAZ! Jeśli więc będzie nam dane pracować razem, dam Ci to co najlepsze! Co umiem najlepiej… Zapraszam z serca!  

FAQ

Czy proces wybaczenia polega na drążeniu w przeszłości, wyszukiwaniu i rozdrapywaniu pewnych kwestii? Czy jest to delikatny proces?

„.”

Czy podczas procesu jest miejsce na pytania, refleksje?

„.”

Rozpamiętuję i rozdrapuję w swoim życiu bardzo wiele zadr, które wymagają przepracowania. Czy proces wybaczenia pomoże mi się pozbyć natrętnych myśli?

„.”

Czy proces wybaczenia pomaga stworzyć podstawę do zdrowej relacji z osobą, która nas krzywdziła, czy skupia się na kompletnym odcięciu się od niej?

„.”

Czy proces wybaczenia może być dobrym rozwiązaniem, gdy wiem, że chcę się podjąć psychoterapii?

„.”

Czy proces jest realizowany online?

„.”

Czy proces może wykupić osoba zza granicy, mieszkająca w innej strefie czasowej? Jak wówczas wygląda przeprowadzenie procesu?

„.”

FUNDACJA WSPIERAJĄCA SKUTECZNE WYJŚCIE Z DEPRESJI

Justyna H. Kiełpińska

Polityka Prywatności

Regulamin