chcesz dowiedzieć się...

JAK SKUTECZNIE WYJŚĆ Z DEPRESJI?

Bo jesteś osobą, która choruje na depresję pierwszy raz i czuje się zdezorientowana w szukaniu pomocy. Nie chcesz tracić czasu na popełnianie błędów i szukasz  sprawdzonej wiedzy.

Bo jesteś osobą, która jest już po pierwszym epizodzie depresji i nie są Ci obce antydepresanty, ale szukasz rozwiązań innych, niż leczenie farmakologiczne.

Bo jesteś osobą, która  zastanawia się, jak bezpiecznie odstawić antydepresanty i przestać żyć w lęku, że ten koszmar wróci! Lub jesteś osobą, która boi  się depresji poporodowej.

Bo jesteś osobą, która ma dość bycia ograniczaną przez nawroty depresji i wie,  że warto działać już teraz, aby w kolejnych  miesiącach, uchronić się przed powrotem najgorszego! 

Zapraszam właśnie Ciebie na kurs online, zbudowany na bazie mojego fundamentalnego warsztatu w zakresie Twojego Skutecznego Wyjścia z Depresji!!!

 

„JAK SKUTECZNIE WYJŚĆ Z DEPRESJI?” – jest ON moim autorskim warsztatem, którego celem nie jest teoretyzowanie!

To praktyczny warsztat! I w kursie online również namawiam Cię na praktykę.

 

Agenda

czyli jaki mamy PLAN DZIAŁANIA?

  Dzień 1.

Dowiesz się czym NIE JEST skuteczne wyjście z depresji !

ZAPEWNIAM, że jest to niezbędne, bo DZIĘKI TEMU PARADOKSALNIE łATWIEJ stworzysz swoją definicję:

„CZYM JEST SKUTECZNE WYJŚCIE Z DEPRESJI?” Poznasz PERSPEKTYWĘ PRAKTYKA I NIEZAPRZECZALNE dOWODY, NA TO CO JEST MOŻLIWE WE WSPÓŁCZESNYM PODEJŚCIU DO LECZENIA DEPRESJI! 

A co najważniejsze, DZIĘKI TEMU DNIU pracy w warsztacie – SZYBCIEJ OKREŚLISZ JAK SOBIE POMÓC?

Dzień 2.

Określisz własny CEL, czyli co Ty konkretnie chcesz osiągnąć i na jakie EFEKTY liczysz aktywnie poszukując  dla siebie NAJLEPSZEJ POMOCY!

***jednym z najczęstszych błędów, jakie obserwuję u swoich klientów, którzy przychodzą do mnie rozczarowani współpracą z psychologami i terapeutami, jest to że ich praca nie przynosiła efektów. Zawsze się wtedy pytam, a jaki miałeś CEL?  Okazuje się, że go nie do-określono!

jeśli chcesz skutecznie wyjść z depresji -musisz znać cel swojej pracy i to wykonamy razem tego dnia!

Dzień 3.

Opracujesz realny PLAN DZIAŁANIA, pierwsze kroki do wdrożenia na najbliższy czas, dzięki czemu zbudujesz  fundament do ODZYSKANIA SIEBIE!

DZIĘKI TEMU Szybciej ruszysz do przodu!

Wiedząc czego konkretnie CHCESZ, przestaniesz kręcić się w kółko,  tracić CZAS i generować negatywne  emocje!

Poprawisz TEŻ jakość swojego życia!

Mając JASNY PLAN aż 24 krotnie zwiększasz  szanse powodzenia swoich działań a widząc efekty wzrośnie Twoja SATYSFAKCJA!

Jak  konkretnie będzie wyglądała Twoja praca w kursie online?

  • W dniu zakupu otrzymasz dostęp do VIDEO /min. 60 min/, forma webinarowa, ale zakończone konkretnym zadaniem do wykonania. Podkreślam,  to jest warsztat, z którego Ty masz wynieść jak najwięcej, przez praktyczne wykonanie zadań.
  • W dogodnym dla siebie czasie wykonujesz zadania, umawiamy się tylko na konsekwencję w działaniu, dzięki czemu unikniesz słomianego zapału!

  KIM JESTEM I DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ODE MNIE W OBSZARZE SKUTECZNEGO WYJŚCIA Z DEPRESJI?

  Nazywam się Justyna Honorata Kiełpińska.

  Jestem psychologiem od 2003 roku, a dyplom otrzymałam kilka miesięcy po tym, jak pierwszy raz doświadczyłam depresji. Choć dziś jestem daleko od tych przeżyć, to doskonale pamiętam bezsilność, bezradność, nieumiejętność podjęcia jakiejkolwiek decyzji… aż po przeszywającą pustkę, w której niemal prosisz by choć pojawił się lęk czy złość… cokolwiek, byle to się już skończyło.

  Nie to okazało się najgorsze, ale ciągłe nawroty i bezskuteczność oferowanej mi pomocy.

  Przeklinałam swój LOS i pytałam DLACZEGO?

  Może odpowiedzią na moje „dlaczego” miało być dzielenie się po latach własnych zmagań, tym co naprawdę DZIAŁA?

  Cały rozwój zawodowy od 2003 r był poszukiwaniem pomocy najpierw dla siebie, dlatego nie mogłam zatrzymać się na dyplomie psychologa. Ukończyłam dziesiątki szkoleń z psychoterapii w wielu nurtach terapeutycznych, by zyskać szerszy obraz tego z czym się zmagałam a co przełożyło się na solidny warsztat pracy zawodowej. Prowadziłam terapię na oddziałach terapeutycznych w więzieniu z osobami min. z  zaburzeniami osobowości, uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, hazardu czy leków. Pracowałam z osobami autoagresywnymi czy samobójcami.

  W 2011 r zdobyłam także międzynarodowy certyfikat coacha ICC oraz ukończyłam studia podyplomowe z coachingu (ICF). Od tego czasu pracuję w modelu coachingowym integrującym elementy psychoterapii poznawczo – behawioralnej, ericksonowskiej, psychodynamicznej, Gestalt i NLP oraz podejście oparte na metodzie ustawień systemowych wg Berta Hellingera.

  Nigdy nie rezygnowałam z rozwoju osobistego i tego, co dawało mi radość!

  Dlatego szczególnie bliskie memu sercu są wszelkie metody pracy z ciałem, w tym Rio Abierto Italia, Sistema per I’integrazione corpo – mente – spirito, którego autorami są Claudia Casanovas, Maria Clotilde Robustelli i Vincenzo Rossi, Pesso BoydenSystem Psychomotor (PBSP), terapia tańcem w propozycji Marii Skomer, Anny Pohlmann, Detlefa Kapperta, Danuty Koziełło i Zuzanny Pędzich. Stosuję także elementy bioenergoterapii Alexandra Lowena, Life Flow Thrapy.

  Co o samym 3 dniowym warsztacie online, mówią Ci, którzy już z niego skorzystali?

  OPINIE:

  Wartością warsztatu było dla mnie pełne przekonania podejście Justyny, że z depresji można wyjść i że nie jesteśmy skazani na branie leków przez resztę życia. Nabrałam wiary, że mogę trwale uwolnić się od brania leków. Ważne było dla mnie, że Justyna mówiła o swoich doświadczeniach i że jest osobą, która wie o czym mówi, bo sama borykała się z tym problemem. Zdecydowałam się na kontynuację współpracy z Justyną dlatego, że jest dla mnie wiarygodne i wspierające to, że dzieli się tym co sprawdziła na sobie, że nie jest to tylko książkowa wiedza. Polecam ten warsztat osobom, które są zdecydowane by zmienić coś w swoim życiu i nie być dłużej ograniczanym przez depresję.

  Jestem na 4 roku psychologii i uważam, że ten warsztat, powinnien być obwiązkowy do zaliczenia na studiach. Teorii się można naczytać, można posłuchać, ale tak praktycznych wskazówek, ile daje Justyna nie znajdzie się w żadnej książce! Powiem tak udział obowiązkowy, jeśli od razu chcesz wiedzieć, jak postępować w przypadku depresji. Justyna dzieli się tym, jakich błędów uniknąć i w którą stronę iść by sobie pomóc. Do tego podoba mi się jej podejącie, by nie walczyć z depresją ale zawalczyć o siebie.To jest zupełnie inne spojrzenie i daje ogrom nadziei, jakiej często brak kiedy zmagasz się z własnymi demonami. Zdecydowałam się na kontynuację pracy z Justyna, bo chcę więcej praktycznych wskazówek, ale i dlatego, że jest szczera do bólu i bardzo zaangażowana w to co robi.

  Trafiłam na warsztat przypadkowo, podsunęła mi link koleżanka z grupy wsparcia na fb. Byłam w momencie dużego kryzysu, chciałam by się to w końcu skończyło. Wydawało mi się, że zrobiłam już wszystko żeby było lepiej. Byłam u wielu psychologów i terapeutów, ale mnie nie rozumieli. Prosiłam też o pomoc bliskich, ale okazało się, że dla nich jestem „chodzącym problemem” a ich rady kończyły się na tym, bym wzięła leki. Kiedy przyszłam na warsztat do Justyny i zaczęłam wykonywać zadania i odpowiadać na pytania jakie wydawały mi się „dziwne”, bo nie skupialiśmy się na tym, co ze mną nie tak, ale na tym co dla mnie ważne – w końcu zaczęłam słyszeć samą siebie i zobaczyłam światełko w tunelu. Dlatego też zdecydowałam się na kontynuację pracy z Justyną, bo pomyślałam że może nie jest ze mną tak źle i skoro w 3 dni umiała mnie nakierować na rozwiązania, to idąc z nią dalej może w końcu ruszę z miejsca? Nie wiem, ale też nie wiem co robić kiedy zostaję z tym sama.

  *** nie ujawniam zdjęć ani danych moich klientów z uwagi na ryzyko stygmatyzacji i niepotrzebnych komentarzy.

  Cena regularna warsztatu to

  599 zł

  Teraz masz możliwość uzyskania do jego treści dostępu za 299 zł.

  W tej ofercie zakupisz dostęp do kursu online do pracy samodzielnej, na bazie warsztatu „Jak skutecznie wyjść z depresji”, bez mojego wsparcia 1:1!

  Co dokładnie jest w cenie regularnej kursu online?

  3 VIDEO

  3 x 60 min. wiedzy merytorycznej dotyczącej różnych modeli pomocy w depresji, omówienie ich szans i zagrożeń, uściślenie czym jest skuteczne wyjście z depresji i jakich konkretnie efektów możesz oczekiwać na swoim etapie drogi zdrowienia. Jakie są realia? Jakich błędów warto unikać?

  FUNDACJA WSPIERAJĄCA SKUTECZNE WYJŚCIE Z DEPRESJI

  Prezes Fundacji: Justyna H. Kiełpińska

  Działamy ONLINE, bez granic terytorialnych!

  NIP: 9592035562
  KRS: 0000856065
  REGON: 38686533000000

  ADRES SIEDZIBY: 
  Ul. Sienkiewicza 29 / 31
  25-007 Kielce 

  Numer konta Fundacji: 
  mBank: 44 1140 2004 0000 3802 8047 2739

  KONTAKT

  Profil Fundacji na Facebook:

  Fundacja Wspierające Skuteczne Wyjście z Depresji

  E-mail:

  kontakt@kielpinska.com

  STATUT FUNDACJI

  Pobierz statut: tutaj