Czy podejście Hellingerowskie w skutecznym wyjściu z depresji jest ROZWIĄZANIEM, na które warto się otworzyć?

utworzone przez | 16 cze 2023 | Hellinger | 0 komentarzy

DLACZEGO WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ TYM WEBINAREM LIVE?

1. Omówię obiekcje środowiska akademickiego względem „nienaukowości” ustawień B. Hellingera – czy zarzuty są zasadne, rzetelne? Konkretny przykład.

2. Przedstawię badania naukowe nad efektywnością ustawień.

3. Zaproponuję omówienie własne w/w badań naukowych – z perspektywy praktyka integrującego różne nurty terapii, w celu nakreślenia możliwości, ale i ograniczeń w/w metody pracy, dla zdrowia psychicznego człowieka.

4. Zaprezentuję niezbędne BHP przy korzystaniu z ustawień systemowych. Nie dlatego, że metoda jest „niebezpieczna”, ale dlatego, że na terapię trafiają osoby na różnym poziomie niestabilności emocjonalnej i nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest pójście na ustawienia… nawet jeśli koleżanka twierdzi, że „wow”… i w jej życiu tyle pomogło zaledwie 1 ustawienie. Co wtedy zrobić?

5. Omówię zasadność uwzględnienia ustawień systemowych jako elementu strategii skutecznego wyjścia z depresji – jako kompleksowe spojrzenie praktyka z 20 letnim stażem pracy w obszarze pomagania.

6. Zaprezentuję minimalny zakres literatury prezentującej wiedzę z zakresu Ustawień Systemowych B. Hellingera.

7. Omówię czym osobiście kierowałam się wybierając SZKOŁĘ USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH, tak by zdobyte kwalifikacji do wykonywania ustawień realnie podnosiły moją skuteczność pomocy drugiemu człowiekowi. Profesjonalizm vs szamanizm?  

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA fragmentu webinaru

Fragment opublikuję po 29.06.2023 r.

ZAPRASZAM NA WEBINAR ONLINE:

 

„Czy podejście Hellingerowskie w skutecznym wyjściu z depresji jest ROZWIĄZANIEM, na które warto się otworzyć?”

 

Aby skorzystać z warsztatu, zapisz się na listę zainteresowanych! Formularz obok.

.

Justyna Honorata Kiełpińska

Psycholog, terapeuta, coach, mentor. Założycielka i prezeska Fundacji Wspierającej Skuteczne Wyjście z Depresji. Autorka wielu inicjatyw Fundacji, mających na celu wspierać skutecznie i edukować osoby z depresją, a także dawać wsparcie bliskim osób chorujących na depresję.

Prócz 20 letniej praktyki indywidualnej z klientami czuje ogromną satysfakcję z DYDAKTYKI – uwielbia UCZYĆ, dzielić się wiedzą, którą pozyskiwała nieustannie od uzyskania dyplomu psychologa, poprzez szkolenia psychoterapii integrując różne nurty. Do dziś związana z Instytutem Ericsonowskim. Certyfikowany Coach ICC i dyplomowany Coach ICF. Terapeuta Ustawień Systemowych od 2014 r. Moją nauczycielką i superwizorką ustawień systemowych jest Małgorzata Raichert Lewandowska.

Tworzy pakiet kompleksowych SZKOLEŃ kierowanych do STUDENTÓW & ABSOLWENTÓW psychologii, pedagogiki i pokrewnych nauk humanistycznych w zakresie efektywnego wsparcia w wyjściu z depresji w ramach Instytutu Zdrowia Psychicznego ” Poza depresją”.

[Więcej informacji dot. Instytutu po 1.07.2023r]